מגשי אירוח קרוסטיני

//מגשי אירוח קרוסטיני

מגשי אירוח קרוסטיני

קרוסטיני מגשי אירוח

כל מי שנכנס לאינטרנט, יכול למצוא שורה של חברות אשר מתמחות בשירותי קייטרינג לאירועים, בין אם זה קייטרינג בשרי, חלבי, קייטרינג כשר, יש חברות שמתמחות במתן שירותי קייטרינג ספציפיים, ייחודים, ויש חברות שמתמחות בהכנת מגשי אירוח מסוגים שונים.

אנחנו בחברת קרוסטיני מגשי אירוח מציעים ללקוחות שלנו את הטוב שבכל העולמות כבר 20 שנה, וזו הסיבה שלקוחות אשר מחפשים קייטרינג חלבי כשר, פונים אלינו. אנחנו מספקים ללקוחות שלנו, מגשי אירוח למגזר העסקי וכן מגשי אירוע למגזר הפרטי. אנחנו דואגים להתאים את המגשים לסוג האירוע בו הם אמורים להיות מוגשים וכן לכמות ואופי האורחים שאמורים להיות נוכחים בו.

אנחנו בחברת קרוסטיני מגשי אירוח, מתמחים בהכנת מגשי אירוח ברמה הגבוהה ביותר שיש. לרשותנו ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, במהלכם יצרנו לעצמנו קהל לקוחות עצום מכל רחבי הארץ אשר השתמש בשירותינו. אנחנו מציעים ללקוחות שלנו תפריט מגוון, אשר כל אחד מהמאכלים בו עשוי מחומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו מציעים ללקוחות שלנו ניסיון וידע של שף מומחה אשר אחראי על הכנה ובישול של כל המנות, כאשר תפריט האירוע נקבע ביחד איתכם.

יותר ויותר אנשים בוחרים להשתמש בשירות של הזמנת מגשי אירוח, זאת על מנת לאפשר לאורחים שלהם ליהנות מאירוע קליל ונעים. אנחנו דואגים שהאורחים שלהם לא יתאכזבו ויוכלו ליהנות מתפריט ברמה גבוהה וכמובן ממגשי אירוח איכותיים.

דרך העבודה שלנו היא מאוד פשוטה, אנחנו יושבים עם הלקוחות שלנו, מציגים בפניהם מה אנחנו מספקים, וביחד איתם אנחנו בוחרים תפריט שיכול להתאים לסוג האירוע ולקהל האורחים שאמור להיות נוכח בו. אנחנו דואגים להסביר על המנות ולתאר אותן, כך שהלקוחות שלנו ידעו בדיוק מה הם מקבלים

ביום האירוע, הם מקבלים מגשים מרשימים, טריים ומעוצבים עם כל המנות אותן אתם בחרתם. אנחנו דואגים כמובן לסדר את מגשי האירוח במקום, כך שהם יתאימו למבנה ולעיצוב של האירוע. אנחנו בקרוסטיני מגשי אירוח, דואגים לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם הלקוחות, לכן כל בעיה שצצה נפתרת בהקדם.

לסיום, אם אתם מעוניינים לקבל עוד מידע על השירות שלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום. ניתן לפנות אלינו בטלפון או במייל והחברה שלנו תשמח לעמוד לרשותכם. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם לספק לאורחים שלכם חוויה קולינארית מדהימה, פנו אלינו עוד היום, לא תתחרטו על כך.

קרוסטיני מגשי אירוח

קרוסטיני מגשי אירוח

2017-11-18T07:07:57+02:00 11/07/2017|מגשי אירוח|
להזמנות חייגו: 054-6399128
צור קשר

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

או חייגו אלינו בטלפון 054-6399128