מגשי אירוח לשבת חתן

//מגשי אירוח לשבת חתן

מגשי אירוח לשבת חתן

   קייטרינג ומגשי אירוח לשבת חתן

אחד האירועים המרגשים ביותר שיש, זה אירוע שבת חתן. אירוע זה נערך כידוע לפני או אחרי החתונה. מדובר באירוע גדול שנחגג עם כל המשפחה, בין אם בבית ההורים של החתן, בבית ההורים של הכלה ובשנים האחרונות יש משפחות רבות שבוחרות לחגוג אירוע זה בבתי מלון.

אף על פי שמדובר באירוע גדול ומשמעותי, יש בו מוקש אחד בעייתי במקצת, האירוע נחגג בשבת ולכן מי שמקפיד, בוודאי מי שעורך את האירוע לא בביתו אלא במקום ציבורי, הרי שהוא לא יכול לבשל בשישי שבת והוא צריך להזמין אוכל מבעוד מועד, אוכל שמכינים אותו יום-יומיים לפני בשביל שיהיה ניתן להגיש אותו ביום האירוע.

זו הסיבה שהרבה מאוד משפחות בוחרות להשתמש באופציה של קייטרינג לשבת חתן, או לחילופין מגשי אירוח לשבת חתן, כך הן גם חוסכות לעצמן את הצורך לבשל את האוכל בעצמן, ואז הן יכולות להתפנות לארגון האירוע, והן גם חוסכות לעצמן את הצורך להתגבר על בעיות כמו בישול או חימום לפני. חברת הקייטרינג פותרת עבורן את כל הבעיות.

כעת חשוב לומר, ניתן להזמין שירותי קייטרינג לשבת חתן, בדיוק כמו לכל אירוע אחר, קרי שירות עם מלצרים וכדומה, אך האוכל עצמו לא יבושל במקום ובאותו זמן אלא לפני כן, וכן ניתן להגיש מגשי אירוח מסוגים שונים, בין אם מדובר במגשים חלביים או בשריים. ברוב המקרים, בוחרים, מן הסתם, באוכל שניתן להגיש אותו כמו שהוא, כלומר כזה שלא דורש חימום ובטח לא בישול. עם זאת, במקרה וצריך הרי שניתן להשתמש בפלטת שבת.

אנחנו נזמין קייטרינג לשבת חתן, על פי כמות וסוג האורחים שאמורים להגיע אל האירוע. אנחנו יכולים להזמין קייטרינג חלבי, צמחוני או טבעוני, אנחנו יכולים להזמין קייטרינג עם מנות קלילות לקיץ או מנות קצת יותר מורכבות בחורף, אנחנו כמובן יכולים להזמין קייטרינג שכולל רק מנות פתיחה או מנות ראשונות, וכן כזה שכולל מנות עיקריות ועוד.

חשוב לשים לב, לכמות האורחים שאמורה להגיע, כמה שעות אמור להיערך האירוע, וכן איפה בדיוק הוא נערך בשביל להתאים את סוג המנות ואופי התפריט.

אם אתם עומדים לערוך שבת חתן, או שבת חתן לרגל חגיגות בר מצווה. זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו בחברת קרוסטיני מציעים לכם ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם. הצוות שלנו יספק לכם תפריט מגוון ומלא של מגשי אירוח וקייטרינג לשבת חתן. פנו אלינו עוד היום בטלפון וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.

 

מגשי אירוח

מגשי אירוח

 

2017-11-18T06:59:47+02:00 07/08/2017|מגשי אירוח|
להזמנות חייגו: 054-6399128
צור קשר

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

או חייגו אלינו בטלפון 054-6399128