מגשי אירוח

//מגשי אירוח

מגשי אירוח

מגשי אירוח

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי, אשר מוותרים על האפשרות להזמין שירותי קייטרינג מלאים ומעדיפים להזמין מגשי אירוח לאירועים, בין אם מדובר באירועים פרטיים, בריתות, בר ובת מצוות, ימי הולדת, ימי נישואין ועוד, ובין אם מדובר באירועים עסקים וחברתיים, אירועי השקה, מסיבות פרידה, מסיבות קידום וכדומה.

הרעיון של מגשי אירוח הוא מאוד פשוט, חברת קייטרינג עם שף מומחה מכינה מגוון רחב של מאכלים אותם ניתן להכין בעוד מועד ולהגיש במועד האירוע, זאת להבדיל ממנות קייטרינג רגילות שצריך להכין במקום ולכן יש גם צורך לתחזק מטבח ולהביא צוות של טבחים ושפים שיעבדו במקום. הזמנת מגשי אירוח, היא הרבה יותר זולה ופשוטה, והופכת את האירוע להרבה יותר קליל וזורם.

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות רבות של מגשים אותם ניתן להגיש באירוע, החל ממגשי אירוח שכוללים פסטות, קישים, מאפים, סלטים, כריכים, וכמובן מגשים עם מנות פתיחה שונות וכן קינוחים. על פי רוב, בוחרים להזמין מגשי אירוח חלביים, כשרים כמובן.

יש לכך מספר סיבות, ראשית, מגשי אירוח חלביים מאפשרים לכל האורחים ליהנות מהם, כולל לאורחים ששומרים על אורח חיים צמחוני או טבעוני, שנית, מדובר על מנות שלא חייבים בהכרח להכין במקום ואז ניתן להבין אותם מוכנים ולהציע אותם לאורחים.

צריך לומר, כשאנחנו מזמינים מגשי אירוח, חשוב לבדוק מספר נקודות, על מנת שנזמין אך ורק מגשים ברמה הגבוהה ביותר, כך האורחים ואנחנו נהנה מהאוכל.

נקודה ראשונה, אנחנו צריכים לבדוק את סוג התפריט שהחברה מציעה לנו, הוא צריך להיות מגוון ומעניין.

נקודה שנייה, חשוב שנעמוד על כך שהאוכל יוגש לנו מחומרי גלם טריים. הכוונה בעיקר לחומרי גלם של סלטים אך גם של מאפיינים אחרים, אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מגישים אוכל שלא יעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

נקודה שלישית, חשוב מאוד שנקבע עם החברה מועד בו היא מביאה את כל המגשים, לפני שהאורחים מגיעים, ושהיא תספק לנו רזרבות במידת הצורך.

אנחנו בחברת קרוסטיני, עומדים בכל הנקודות הנ"ל. אנחנו מספקים לכם מגשי אירוח ברמה הגבוהה ביותר שיש. פנו אלינו עוד היום וקבלו מאיתנו הצעות מחיר אטרקטיביות עבור מגשי אירוח לכל אירוע. אנחנו מציעים ללקוחות שלנו מגשי אירוח פרי עבודתו של שף עם ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, ובכל אירוע אליו אנחנו מגיעים, הלקוחות והאורחים שלהם יוצאים מרוצים.

 

מגשי אירוח

מגשי אירוח

 

2017-11-18T07:04:39+02:00 07/08/2017|מגשי אירוח|
להזמנות חייגו: 054-6399128
צור קשר

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

או חייגו אלינו בטלפון 054-6399128