מגשי אירוח – קייטרינג חלבי לאירוע

//מגשי אירוח – קייטרינג חלבי לאירוע

מגשי אירוח – קייטרינג חלבי לאירוע

מגשי אירוח – למה לבחור קייטרינג חלבי לאירוע

 

בעבר, כל מי שהגיע לאירוע, בין אם מדובר באירוע משפחתי או חברתי, היה מצפה למצוא מנות שונות של בשר על השולחן. עוף, אנטרקוט ועוד שלל מאכלי בשר, גם במנות הראשונות וגם במנות העיקריות, וכן במנות הפתיחה שלפני תחילת האירוע באופן רשמי.

עם השנים, כל מה שקשור לתחום של הגשת אוכל באירועים השתנה לגמרי. אנחנו יכולים לראות תפריטים מגוונים ומיוחדים, אנחנו יכולים למצוא שלל מנות מסוגים שונים, שפים שמציעים מנות מקוריות משלהם, חברות שעובדות על בסיס של סוג מטבח מסוים ועוד.

דוגמא קלאסית אנחנו יכולים לראות בתחום של מגשי אירוח, אשר החליפו את הקייטרינג הקלאסי במגוון רחב של אירועים, בעיקר אירועים קטנים, משפחתיים, חברתיים ועסקיים, למשל אירועים ביתיים, אירועים שנערכים בעסק עצמו וכן אירועים קלילים כמו מסיבות או אירועי השקה.

השינוי שיצרו מגשי אירוח, הוא רחב יותר מאשר אופי ההגשה של האוכל שכן הם כוללים גם מנות אחרות שמתאימות לצורת הגשה זו. לכן אנחנו יכולים למצוא, הרבה פעמים, מגשי אירוח שכוללים קייטרינג חלבי, כלומר מנות שמתבססות על מוצרי חלב, בין אם זה גבינות, שמנת, חמאה ועוד.

צריך לזכור, אם בוחרים להגיש מגשי אירוח על בסיס תפריט של קייטרינג חלבי, אז מטעמי כשרות לא יהיה ניתן להגיש מנות בשריות (אם זה אירוע שנערך באולם או בכל מקום אחר שיש לו תעודת כשרות וכן המקום שמכין את המנות החלביות לא יוכל להגיש גם את המנות הבשריות), מצד שני, להבדיל מתפריט בשרי, במקרה של תפריט חלבי אפשר במקרים רבים להגיש את האוכל קר או לחמם אותו במקום ולכן אין צורך באמצעים מיוחדים וכן כולם יוכלו ליהנות מהאוכל, גם צמחוניים וטבעוניים.

מגשי אירוח על בסיס תפריט חלבי, יכול לכלול מגוון רחב של סלטים, מנות פתיחה, קישים, כריכים, פסטות, מאפים ועוד. כמובן שגם הקינוחים יכולים להיות הרבה יותר מוצלחים מאחר ומכינים אותם על בסיס חלב ולא על בסיס מרכיבים פרווה.

נקודה חשובה לפני סיום, הרבה פעמים בקייטרינג חלבי וכן גם במגשי אירוח שמוגשים על בסיס תפריט מקייטרינג זה, נהוג להגיש גם דגים, מתוך הנחה שלא מדובר במנות בשריות רגילות.

אם אתם רוצים לקבל עוד פרטים על מגשי אירוח על בסיס חלב, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. קורסטיני, מתמחים בהכנת מאכלים חלביים והגשתם במסגרת מגשי אירוח לכל המעוניין. צרו איתנו קשר עוד היום.

קרוסטיני מגשי אירוח

 

2017-11-18T07:00:42+02:00 07/08/2017|מגשי אירוח|
להזמנות חייגו: 054-6399128
צור קשר

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

או חייגו אלינו בטלפון 054-6399128