מגשי אירוח לחברה

//מגשי אירוח לחברה

מגשי אירוח לחברה

מגשי אירוח לחברה, חברות ומוסדות – למה לכם להזמין מגשי אירוח

אחת הדילמות שעומדות לא פעם בפני חברות או מוסדות היא, האם להזמין שירות קייטרינג של ממש, כולל מלצרים, טבחים וכל מה שכרוך בזה לאירועים שמתקיימים אצלם או להזמין שירות של מגשי אירוח. ואם כן, אילו מגשים מומלץ להם להזמין.

אנחנו מאמינים שמגשי אירוח חלביים, הם הדרך הטובה ביותר לגרום לכל האורחים ליהנות וכן לחסוך לא מעט הוצאות, זמן וכאב ראש עבור המארגנים של האירוע. לכן אנחנו בחברת קרוסטיני מציעים מגשי אירוח לחברה או למוסדות, ברמה הגבוהה ביותר שיש. אצלנו הלקוחות נהנים ממגוון רחב של מגשי אירוח חלביים, מגשי אירוח כשרים, אשר יכולים להתאים לכל אירוע, לא משנה מה כמות האורחים ובאיזה מועד הוא נערך.

מדוע עדיף לבחור מגשי אירוח על פני שירות קייטרינג רגיל

כשאנחנו מזמינים מגשי אירוח לכנסים או אירועים אחרים, אנחנו גם מאפשרים לאורחים שלנו ליהנות ממגוון רחב של מנות, מנות טריות אשר מיוצרות באמצעות חומרי הגלם הטובים ביותר שיש בשוק, הכל כמובן מעשה ידי שף, וגם אנחנו חוסכים את העלויות וכן את הצורך להקים מטבח או אזור בישול, יש מאין, כולל הזמנת צוות מלצרים ועוד.

חשוב להדגיש נקודה נוספת, מגשי אירוח למגזר העסקי, כמו מגשי אירוח למגזר הפרטי מן הסתם, מותאמים למקום ולזמן בו האירוע נערך. על כן, אנחנו יכולים להיות בטוחים שהמנות לא ייהרסו ולא יתקלקלו. זאת להבדיל ממנות שמכינים אותן במקום במסגרת קייטרינג רגיל. צריך גם לזכור, לא בכל מקום אפשר לבשל ולהכין אוכל באופן מיידי, לכן משתלם יותר להציע מגשי אירוח אשר ניתן להכין את האוכל שמוגש עליהם, מבעוד מועד.

סיבה נוספת לבחור באופציה של מגשי אירוח היא, אם אנחנו צריכים להזמין מהיום להיום, הרבה יותר קל ופשוט ליהנות מזה באמצעות מגשי אירוח ולא באמצעות שירותי קייטרינג שדורשים הרבה יותר הכנה וזמן.

אנחנו בחברת קרוסטיני מגשי אירוח מציעים מגשי אירוח למגזר העסקי, והן למגזר הפרטי, חשוב לומר שאנחנו מציעים מגשי אירוח כשרים, כך שאנחנו עובדים גם עם המגזר הדתי והחרדי.

לרשותנו ניסיון של יותר מעשרים שנה בתחום, אנחנו מספקים ללקוחות שלנו מנות ברמה הגבוהה ביותר שיש, חומרי גלם איכותיים וכל המנות מיוצרות על ידי שף מוביל. ניתן להזמין את השירות שלנו בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו, אנחנו נשמח לעבוד אתכם ולהגיש לאורחים שלכם את המנות שלנו.

מגשי אירוח

מגשי אירוח

2017-10-30T11:19:23+02:00 11/07/2017|מגשי אירוח|
להזמנות חייגו: 054-6399128
צור קשר

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

או חייגו אלינו בטלפון 054-6399128