מגשי אירוח לאירועים

//מגשי אירוח לאירועים

מגשי אירוח לאירועים

מגשי אירוח לאירועים – כל הסיבות לבחור במגשי אירוח של קרוסטיני!

 

ישראלים רבים אשר עורכים אירועים, בין אם מדובר באירוע אישי או אחר, מתלבטים לא פעם, בוודאי אם מדובר באירועים קטנים, כיצד להגיש את האוכל לאורחים.

כשמדובר באירוע גדול, קרי אירוע בגן או באולם אירועים, די ברור שצריך להזמין חברת קייטרינג, ברור שצריך להזמין חברה אשר תכין את האוכל במקום, תספק צוות מלצרים ותגיש אותו לאורחים. כשמדובר באירוע קטן, באופן אולי מפתיע, יש הרבה יותר גמישות בנושא, ניתן למצוא אופציות שונות, וכל מה שצריך לעשות זה לבחור את הדרך הנכונה.

אופציה אחרת, היא להכין את האוכל בעצמנו. זה ידרוש מאיתנו לא מעט עבודה, זמן וכן עלויות. מאחר ואנחנו גם ככה עסוקים בהכנת האירוע, זו אופציה פחות מועדפת ופחות פופולארית.

אופציה שנייה, היא הזמנת חברת קייטרינג שתכין את האוכל במקום. אם מדובר באירוע קטן, ייתכן מאוד שהעלויות של הזמנת חברה כזו יהפכו את האופציה ללא כדאית. מה עוד, שאם מדובר על אירוע ביתי, נניח, זה גם לא יהיה כל כך נוח ופשוט ולכן האופציה הזו תיעלם מהר מאוד.

האופציה הטובה ביותר היא הזמנת מגשי אירוח לאירועים. הרעיון הוא כמעין שידרוג של האופציה השנייה. הרעיון הוא להזמין מחברה שמתמחה בהכנת מגשי אירוח, מספר מגשים אותם נגיש במהלך האירוע, מבלי שחברת הקייטרינג תצטרך להכין את האוכל במקום או לספק לנו צוות מלצרים וכדומה. כך אנחנו יכולים לשים את המגשים על השולחן או על דלפק וכל אורח יוכל לקחת מהם מה שהוא רוצה .

אנחנו יכולים למצוא מגשי אירוח לאירועים בדמות, מגשים עם סלטים, פסטות, קישים, דגים, אנטיפסטי, מאפים ועוד שורה ארוכה של אלמנטים. כמו כן אנחנו יכולים להזמין מגשי אירוח שכוללים קינוחים מסוגים סוגים, וכן כמובן מגשי אירוח עם פירות כפי שנהוג להזמין בקיץ.

בשביל להזמין מגשי אירוח, אנחנו צריכים להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית, מנוסה, שמתמחה בהכנת מגשי אירוח מסוגים שונים. אנחנו לא יכולים לבחור כל חברה, אלא רק כזו שאנחנו יכולים לסמוך עליה, הן בכל הקשור ליכולת ההכנה, שימוש בחומרי גלם טריים, וכן בכל מה שקשור להגשה במועד ובצורה מסודרת ויפה.

אצלנו בחברת קרוסטיני תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים עבור מגשי אירוח לאירועים שלכם. אתם מוזמנים ליהנות מעשרים שנה של ניסיון בתחום. פנו אלינו עוד היום והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

מגשי אירוח

מגשי אירוח

2017-11-18T07:06:05+02:00 07/08/2017|מגשי אירוח|
להזמנות חייגו: 054-6399128
צור קשר

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

או חייגו אלינו בטלפון 054-6399128