מגשי אירוח לאירועים קטנים

//מגשי אירוח לאירועים קטנים

מגשי אירוח לאירועים קטנים

מגשי אירוח לאירועים קטנים

כשאנחנו עורכים אירוע קטן, תמיד עולה שאלה, האם עלינו להזמין שירותי קייטרינג, כמו לכל אירוע אחר, או שמא, אנחנו יכולים להסתפק בהזמנת חברה שמכינה מגשי אירוח והיא תספק לנו שורה של מגשים עם מאכלים שונים אותם נגיש לאורחים.

האופציה הראשונה, נשמעת אולי קוסמת ומרשימה, אך צריך לומר, היא יותר יקרה והרבה פעמים היא לא משתלמת. בוודאי אם מדובר בחברות שדורשות הזמנה של מינימום מנות. לעומת זאת, הזמנת מגשי אירוח לאירועים קטנים זה דבר הרבה יותר מקובל ונכון לעשות.

נניח ואנחנו עורכים ארוחת צהריים מיוחדת במקום העבודה, אירוע פרידה או מסיבת קידום לאחד העובדים. זה לא יהיה סביר שנזמין חברת קייטרינג עם שף וצוות מלצרים, בזמן שאנחנו יכולים להתבסס על מגשי אירוח לאירועים, מספר מגשים בהתאם לכמות הנוכחים במקום, מגשים בהם אפשר למצוא מנות מסוגים שונים, אשר בהחלט יכולים להתאים לאורחים שלנו ולהשביע אותם.

דוגמאות למגשי אירוח לאירועים קטנים

אנחנו יכולים למצוא מגוון מגשי אירוח לאירועים קטנים, החל ממגשים שכוללים כריכים עם ממרחים וחומרי גלם שונים. פשטידות וקישים, פסטות, סלטים, קטניות, וכן כמובן קינוחים ופירות. המגשים יכולים להיות מונחים על מזנון כך שהנוכחים יכולים לקחת מהם באופן חופשי, אופציה אחרת, לשכור את שירותיהם של מספר מלצרים אשר יעברו עם המגשים בין הנוכחים.

לפני שאנחנו מזמינים מגשי אירוח לאירועים ובפרט אירועים קטנים, חשוב שנדע אילו סוגי מגשים אנחנו רוצים ויכולים להגיש באירוע, כמה זה עולה לנו, וכן מה טיב החברה שמספקת לנו אותם.

לסיום, מגשי אירוח לאירועים קטנים זה פתרון נהדר הן לאירועים שנערכים בבוקר, צהריים וערב. הם יכולים להיות מגוונים מאוד ולהשביע את הנוכחים באירוע ולהפוך את אותו לחגיגי ומיוחד.

לשם כך, אנחנו בחברת קרוסטיני, חברה שמתמחה בהכנה והגשת מגשי אירוח לאירועים קטנים, בין אם מדובר באירועים משפחתיים, עסקיים ואחרים. אנו בעלי ניסיון רב בתחום ואנו נשמח לעמוד לרשותכם, לעזור לכם לבנות תפריט לאירוע, לבחור את כמות המגשים שיוגשו, וכמובן להכין עבורכם כל לקראת מועד האירוע.

צרו איתנו קשר עוד היום כדי להפוך את האירוח שלכם לוויה מעולם אחר!

רוזטו6

מגשי אירוח לאירועים קטנים

2017-09-28T13:22:36+03:00 28/09/2017|מגשי אירוח|
להזמנות חייגו: 054-6399128
צור קשר

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

או חייגו אלינו בטלפון 054-6399128