מגשי אירוח

//מגשי אירוח

מגשי אירוח

מגשי אירוח

מדוע זה חשוב להזמין מגשי אירוח?

אם נעשה משאל בקרב עובדים במקום עובדים, לקוחות של חברה או כל קבוצה אחרת של אנשים אשר מוזמנת לאירוע כזה או אחר, אנחנו נגלה בוודאי שמרבית האנשים שומרים על כשרות כזו או אחרת, בין אם מדובר בשמירה קפדנית, כולל 6 שעות בין בשר וחלב, ובין אם מדובר בשמירה פחות קפדנית, שכוללת חוסר ערבוב בין בשר לחלב.

כמו כן, אנחנו נגלה, שמרבית המקומות בהם ניתן לערוך אירועים, שומרים על מטבח כשר, זאת על מנת למנוע מצב בו אנשים ששומרים כשרות יוכלו לאכול במקום ולא להם תהיה בעיה עם זה. לכן, עדיף לכל מי שמארגן אירועים, בין אם זה במקום עבודה ובין אם זה במקום אחר, להזמין אוכל כשר לאירועים, וזה בדיוק מה שאנחנו בקרוסטיני מגשי אירוח מציעים לכם, מגשי אירוח כשרים.

אנחנו מציעים ללקוחות שלנו מגישי אירוח כשרים חלביים, מגשים שכוללים מאפים, קישים, לחמים, סלטים ועוד שורה ארוכה של מאכלים, כולם על טהרת מוצרי חלב באיכות הגבוהה ביותר וכולם כשרים למהדרין. זו גם הסיבה שאנחנו מספקים מגשי אירוח למגזר הדתי וכן מגשי אירוח למגזר החרדי. בשני המקרים, מדובר הן על לקוחות פרטיים והן על לקוחות מהמגזר הציבורי והעסקי.

מגשי אירוח כשרים וחלביים, מאפשרים לנו להציע לכל הלקוחות שלנו את המאכלים המיוחדים שלנו. בין אם מדובר בשומרי כשרות ובין אם לא, בין אם מדובר באורחים אשר מעדיפים לצרוך מוצרי חלב או ירקות ולא בשר, קרי צמחוניים.  כפי שאפשר להבין, המוצרים שלנו מתבססים על חומרי גלם באיכות גבוהה, ואנחנו מספקים מאכלים עם הרבה מאוד ירקות וכן חלב, שמהווים תחליף לבשר ודגים.

כל לקוח שפונה אלינו, יכול להיות בטוח שהוא יקבל מפרט רחב של מוצרים, תפריט עמוס במאכלים מסוגים שונים. אף על פי שלעתים נדמה שעבור מי שמעוניין במאכלים חלביים או כשרים, יש פחות מה להציע, זה לא נכון. אנחנו מוכיחים בעזרת תפריט עשיר, שיש לנו לא מעט מה להציע לכל מי שמעוניין להזמין אורחים לאירוע, ולהציע להם אוכל כשר על בסיס חלב.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. חברת קרוסטיני מגשי אירוח פעילה בתחום של מגשי אירוח, כבר למעלה מעשרים שנה. אנחנו מספקים מגשים כשרים למהדרין לאירועים בסדרי גודל שונים, כולל אירועים במגזר הדתי והחרדי וכן אירועים במגזר החילוני. ניתן לפנות עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות.

מגשי אירוח

מגשי אירוח

2017-12-28T20:54:13+02:00 11/07/2017|מגשי אירוח|
להזמנות חייגו: 054-6399128
צור קשר

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

או חייגו אלינו בטלפון 054-6399128