מגשי אירוח

//מגשי אירוח

מגשי אירוח

מגשי אירוח   – מדוע זה מהותי וכיצד מגישים מגשים  איכותיים

 

כמעט בכל אולם או גן אירועים בו נרצה לערוך אירוע, נצטרך להסכים שהאוכל אשר יוגש בו יהיה כשר. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד, מרבית המקומות פועלים עם תעודת כשרות מתוך מטרה שכל מי שמעוניין לערוך בו אירוע יוכל וכל אורח יוכל להגיע אל המקום ולאכול בו.

אם אנחנו עורכים אירוע בבית או במקום העבודה, אז מן הסתם, אנחנו יכולים לקבוע האם האוכל שיוגש יהיה כשר או לא. בדרך כלל אנחנו נעדיף שכן, מסיבה מאוד פשוטה, כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שכל האורחים שלנו יוכלו ליהנות מהאוכל, אחרת מי ששומר כשרות לא יוכל ליהנות ממנו ולכן גם לא יוכל ליהנות מהאירוע.

היום אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד אנשים מוותרים על שירותי קייטרינג רגילים ומזמינים מגשי אירוח כשרים למהדרין במקום. מדובר במגשי אירוח אשר מונחים על השולחן ומהם האורחים יכולים לקחת אוכל או לחילופין, מלצרים עוברים עם המגשים ומציעים לאורחים מנות שונות.

אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של מגשי אירוח . אנחנו בחברת קרוסטיני מגשי אירוח מציעים לאורחים שלנו מגשי אירוח  חלביים. כלומר, מגשי אירוח שכול המנות על טהרת החלב. בין אם מדובר במאפים, קישים, קינוחים או כל מנה אחרת. המנות כוללות בגבינות, שמנת, ממרחים שכוללים חלב, ועוד שורה ארוכה של מרכיבים חלביים. כמו כן, אנחנו מציעים לאורחים שלנו קינוחים חלביים אמיתיים, שוקולדים, עוגות ועוד.

מאחר ומדובר במגשי אירוח על טהרת החלב, הרי שהאוכל הכשר שהאורחים נהנים הוא ברמה גבוהה, אנחנו לא מציעים תחליפים, אנחנו לא מציעים מנות בשריות אשר במקום להשתמש בחלב אנחנו מחפשים אופציות אחרות. אנחנו מציעים לאורחים שלנו מנות חלביות ברמה גבוהה עם מרכיבים אמיתיים בלבד. כמובן שכל חומרי הגלם בכלל הם איכותיים וטריים מאוד(ירקות, פירות וכדומה).

מגשי אירוח כשרים על טהרת החלב, מאפשרים לנו לצאת מהקופסא, להציע לאורחים שלנו ארוחה ברמה אחרת, שונה לגמרי ממה שמה שהם התרגלו אליה במהלך השנים באירועים שונים. הרבה יותר מעניין, מגוון וטעים.

לסיום, אם אתם מעוניינים ליהנות ממגשי אירוח כשרים למהדרין, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. חברת קרוסטיני מציעה לכם 20 שנות ניסיון בתחום. אתם וזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא וכמובן לבנות עבורכם את התפריט המושלם עבור האירוע שלכם . פנו אלינו בטלפון או דרך המייל שלנו, והצוות שלנו יעמוד לרשותכם בכל עת.

מגשי אירוח

מגשי אירוח 

2017-12-28T20:53:15+02:00 07/08/2017|מגשי אירוח|
להזמנות חייגו: 054-6399128
צור קשר

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

או חייגו אלינו בטלפון 054-6399128