מגשי אירוח – כיצד ומתי מגישים אותם

//מגשי אירוח – כיצד ומתי מגישים אותם

מגשי אירוח – כיצד ומתי מגישים אותם

מגשי אירוח – כיצד ומתי מגישים אותם

לפני שאתם עומדים לערוך אירוע, בבית או בעסק, אתם מתלבטים, סביר להניח, לא מעט בשאלה מה להציע לאורחים שלכם, איזה אוכל וכיצד. הרי כל מי שמארגן אירוע, ואפילו אם מדובר באירוע קטן ומצומצם יודע, שמבין כל הדברים שהוא יכלול, סביר להניח שהדבר אשר מרבית האנשים יתייחסו אליו הכי הרבה, זה התפריט ואיכות המנות אשר יוגשו להם בזמן האירוע.

בפניכם עומדות 3 אופציות עיקריות, הראשונה היא קייטרינג רגיל, בין אם זה קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי, אשר מוגש באמצעות מלצרים, על כל המשתמע מכך. אופציה שנייה, להכין בעצמכם את כל האוכל, סביר להניח שלא תבחרו באופציה זו אלא אם מדובר באירוע ביתי קטן, והאופציה השלישית היא, להזמין חברה שמתמחה בהכנה והגשה של מגשי אירוח, מהם האורחים יוכלו לקחת כמה שהם רוצים, בין אם הם יוצבו על מזנון מסוים ובין אם הם יוצבו על השולחנות.

הרעיון של מגשי אירוח חלביים, צבר תאוצה מאוד חזקה בשנים האחרונות. הן בגלל המבחר הגדול, בניגוד לעבר כיום אנחנו יכולים לראות מגוון רחב של מאכלים אשר מוגשים על גבי מגשים, אלה יכולים להיות דברים פשוטים כמו כריכים, סלטים ואלה יכולים להיות דברים יותר מורכבים, כמו פשטידות, קישים, פיצות,  ועוד שורה ארוכה של מאכלים חלביים אשר ניתן להגיש הן כמגשי אירוח למגזר העסקי באירועים שונים, והן כמגשי אירוח למגזר הפרטי באירועים ושמחות שונות.

אחד היתרונות של מגשי אירוח הוא, זה משנה את העיצוב והרוח של האירוע. במקום שזה יהיה אירוע מסורתי, כבד, הרי שאירוע בו מוגש האוכל מתוך מגשי אירוח, הוא הרבה יותר קליל, פשוט, נעים, הרבה יותר קל לזרום איתו. למסתכל מהצד זה ייראה אירוע מעט פחות מחייב, יותר משוחרר. במקרים מסוימים צריך את זה, בוודאי אם מדובר באירוע שהמטרה שלו להיות כזו. בפרט אם מדובר באירוע קייצי.

מגשי אירוח יכול להיות מוגשים בצורות שונות, צריך להחליט כיצד להציע אותם, היכן להציב אותם וכמובן מה הם יכללו. לשם כך צריך שהחברה אשר תציע אותם, תהיה בעלת ניסיון והבנה בתחום.

אנחנו חברת קרוסטיני מגשי אירוח, מתמחים בהכנה והגשה של מגשי אירוח לאירועים בסדרי גודל שונים. יש לנו ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה, לכל שאלה.

קרוסטיני

2017-11-18T07:11:02+02:00 11/07/2017|מגשי אירוח|
להזמנות חייגו: 054-6399128
צור קשר

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

או חייגו אלינו בטלפון 054-6399128