מגשי אירוח חלבי

//מגשי אירוח חלבי

מגשי אירוח חלבי

מגשי אירוח חלבי

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, יותר ויותר אנשים הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי, אשר מעדיפים להזמין שירותי קייטרינג וכן מגשי אירוח חלביים, על חשבון אוכל בשרי מסוגים שונים.

גם אנחנו בחברת קרוסטיני מספקים ללקוחות שלנו מגשי אירוח חלביים, בין אם מדובר במגזר העסקי, אשר מרבית הלקוחות שלנו מגיעים ממנו ובין אם מדובר במגזר הפרטי. אנחנו מציעים ללקוחות שלנו מגשי גורמה כשרים למהדרין, אשר יכולים להתאים הן לאירועים של אנשים חילוניים ובוודאי לאירועים של המגזר הדתי והחרדי.

יש 3 סיבות מדוע יותר ויותר אנשים בוחרים להציע לאורחים שלהם מגשי אירוח חלביים. ראשית, כיום אפשר ליהנות ממבחר רחב של מאכלים חלביים עשויים מחומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר שיש.

שנית, יותר ויותר אנשים בוחרים שלא לאכול בשר, בין אם מסיבות תזונתיות-בריאותיות ובין אם מסיבות אידיאולוגיות. מגשים של קייטרינג חלבי כשר יכולים להקל על כולם ולאפשר לכל האורחים ליהנות מאוכל שמתאים להם, ועוד ברמה גבוהה.

סיבה שלישית היא, מגשי אירוח חלביים, עונים גם על הצורך להגיש מגשי אירוח כשרים. כך מונעים מצב של ערבוב בשר וחלב, כך חוסכים לאורחים את הדילמה מה לאכול לפני ומה לאכול אחרי. כל מי שמגיע לאירוע שלנו יודע מה הוא מקבל ויכול להיות בטוח שהוא ייהנה מאוכל כשר.

מה כוללים מגשי אירוח חלביים

כמו שציינו, כיום אפשר ליהנות ממגשי אירוח חלביים ברמה גבוהה, הן במובן שחומרי הגלם בהם משתמשים, הם ברמה גבוהה מאוד, והן במובן שהבישול מתבצע על ידי שף מומחה אשר מספק גם מנות ברמה גבוהה ויתרה מזו, מבחר גדול של מנות. בין אם מדובר בסלטים, קישים, מאפים, ועוד שורה ארוכה של מנות אשר יכולים להתאים לכל האורחים. אצלנו גם תוכלו ליהנות ממגשי אירוח הכוללים קינוחים חלביים אמיתיים, ברמה גבוהה.

אנחנו מספקים מגשי אירוח למגזר העסקי וכן מגשי אירוח למגזר הפרטי, כפי שציינו, ניתן להזמין את השירות שלנו לכנסים, ועידות, ישיבות ארוכות, מסיבות בעבודה, שמחות משפחתיות ועוד.

הצוות של קרוסטיני ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ולכל שאלה, אנחנו דואגים לספק ללקוחות שלנו מגשי אירוח על פי הצורך שלהם ובהתאם לדרישות. אצלנו תוכלו ליהנות משף מומחה אשר מתמחה בהכנת קייטרינג חלבי. אתם יכולים להיות בטוחים שהאורחים שלכם ייהנו ממה שיש לנו להציע לכם ורק ירצו עוד. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר שלנו.

קייטרינג חלבי

2017-11-18T06:53:10+02:00 11/07/2017|מגשי אירוח|
להזמנות חייגו: 054-6399128
צור קשר

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

או חייגו אלינו בטלפון 054-6399128